Kúpiť korčule – e-shop

Sprievodca výberom
korčúľ


Detské korčule  >  Detské korčule na ľad

Detské korčule na ľad

Detské zimné korčule musia spĺňať niekoľko pravidiel.

  • mali by byť skôr ľahšie, nezaťažovať nohu
  • môžu byť nastaviteľné a "rásť" s dieťaťom
  • pre najmenších sú tu "kačičky"

Obľúbené sú nastaviteľné detské korčule. Tie rastú s dieťaťom, zvyčajne ich môže používať až 3-4 roky. Lepšie sú nastaviteľné šnurovacie, než páskové (lepšie v nich drží noha).

Na rekreačné korčuľovanie sú dostačujúce, pre nadšenejších korčuliarov, alebo malých hokejistov voľte radšej špeciálne korčule na hokej s vystuženou špičkou.

Detské korčule 2v1

V ponuke športových obchodov nájdete aj korčule 2v1. Jedná sa o topánku, ku ktorej možno pripevniť kolieska na in-korčule, alebo nôž na korčule na ľad.

Horúci tip na detské korčule na ľad

V spolupráci so špecializovaným športovým eshopom vám ponúkame detské korčule v akcii.

Tipy

  • Nastaviteľné korčule WORKER Nolan 2v1 - Korčule 2v1, nastaviteľná veľkosť, možnosť výmeny noža za kolieska. Korčule na celý rok, ktoré "rastú" s dieťaťom. Univerzálne, oplatia sa!

Akcia zimné korčule

Obrázok - Nastaviteľné univerzálne korčule WORKER Nolan 2v1, vnútorná topánka Comfort Fit, ABEC 5 carbon. Univerzálne korčule WORKER Nolan 2v1 s možnosťou výmeny nožov z certifikovanej ocele za alumíniový rám pre in-line. Jedny z najuniverzálnejších korčúľ 2 v 1 na trhu vďaka patentovanému systému rýchleho prenastavenia veľkosti. 

Dve varianty - modrá a červená farba, veľkost 29 až 44.

 

Zdieľajte článok


Odporúčame detské korčule


Novinky

Korčuliarskej tábory pre deti

Je tu leto a s ním i výber letných táborov pre vaše ratolesti. Viete, že existujú aj tábory pre malé korčuliarov, kde sa naučia jazdiť na kolieskových korčuliach?

všetky novinky