Kúpiť korčule – e-shop

Sprievodca výberom
korčúľ


Detské korčule  >  Pre korčuľovanie ako v rozprávke

Pre korčuľovanie ako v rozprávke

Dievčatá milujú korčuľovanie, pretože spája športovanie a romantickú zábavu. Krásne korčule sú jeho nevyhnutná podmienka. Potom sa deti cítia ako v rozprávke.

Pre vašu malú krasokorčuliarku ponúkame detské zimné korčule v roztomilom dizajne za skvelú akčnú cenu 25,10 € (veľkosti 28 – 33). Majú dvojitý oceľový nôž, pevné šnurovanie, zateplenie Thermo Fit aj vnútorný kožúšok.

Detské zimné korčule Action Twing

Vaša dcéra s korčuľovaním len začína? Aj v tomto prípade je model Action Twing s kvalitnou topánkou ten pravý. Zaručuje jednoduché ovládanie a vďaka robustnému šnurovaniu pevne obopína chodidlo aj oblasť priehlavku. Systém Safety Ankle drží členok v skelete korčule v bezpečnej polohe. Ak si nebudete istí správnou veľkosťou, zmerajte dcérke chodidlo, číslo nám pošlite a my vám vyberieme správnu veľkosť korčule.

Vianoce sú plné kúziel…

… a inSPORTline jedno pridáva: Nakúpte teraz, plaťte až o 3 mesiace! Máme pre vašu rodinu Vianočný splátkový festival s Quatro. Splátky je možné využiť pri celkovej maloobchodnej cene tovaru od 100 € do 5 000 € (s potvrdením o príjme manželky alebo manžela až do 7 000 €). Pri nákupe do 1 000 € vám stačí len občiansky preukaz.

Pôžička je schválená expresne a rovnako tak vám doručíme vybraný tovar. A keby ste sa s niektorým darčekom netrafili, ako mávnutím čarovného prútika ho vezmeme späť alebo vymeníme až do 31. januára 2016.

Zdieľajte článokOdporúčame detské korčule


Ďalšie novinky

Korčuliarskej tábory pre deti

Je tu leto a s ním i výber letných táborov pre vaše ratolesti. Viete, že existujú aj tábory pre malé korčuliarov, kde sa naučia jazdiť na kolieskových korčuliach?

všetky novinky